| مواد الإسكان | 304 الفولاذ المقاوم للصدأ مع معالجة خاصة |
|---|---|
| المواد من باب الأرجوحة | زجاج |
| البعد من السكن | 1500 * 120 * 1009mm |
| أبعاد الآلية | Φ108 * 450MM |
| عرض الممر | 500mm |
| المواد الحركية | سبائك الصلب والألومنيوم |
|---|---|
| سبائك الصلب والألومنيوم | سبائك الصلب والألومنيوم |
| نوع المحرك | فرشاة DC24V |
| مزود الطاقة | 220 فولت ± 10٪ ، 110 فولت ± 10٪ |
| سرعة العبور | 30 ~ 40 شخص / دقيقة |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | EXW,FOB,CIF |
| Supply Ability | 50PCS/Week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | EXW,FOB,CIF |
| Supply Ability | 50PCS/Week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | EXW,FOB,CIF |
| Supply Ability | 50PCS/Week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | EXW,FOB,CIF |
| Supply Ability | 50PCS/Week |
| Place of Origin | China |
| Housing material | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Rotating Direction | Double Direction |
| Frequency | 50/60HZ |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Driving Motor | DC Motor |
| يقود محرك | dc محرك |
|---|---|
| تعمل درجة الحرارة | -40 ° C ~ 55 ° C |
| مزود الطاقة | 220 فولت ± 10٪ ، 110 فولت ± 10٪ |
| بيئة العمل | داخلي / خارجي (مأوى) |
| رطوبة نسبيّ | ≤95% |
| Dimension of Housing | 1235×280×1000 |
|---|---|
| Length of Pole | 490mm |
| Net Weight | 70kg |
| Max Load-bearing of Pole | 80kg |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |