| سرعة العبور | 30 ~ 40 شخص / دقيقة |
|---|---|
| درجة حرارة العمل | -40 درجة مئوية ~ 55 درجة مئوية |
| بيئة العمل | داخلي / خارجي (مأوى) |
| الرطوبة النسبية | ≤95٪ |
| جهد العمل للمحرك | DC12V |
| Housing material | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Relative Humidity | ≤95% |
| Protection Grade | IP32 |
| Transit Speed | 30~40 persons/min |
| Motor Type | Brush DC24V |
| Housing material | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Arm Length | 500~900mm |
| Motor Material | Steel and Aluminum alloy |
| Motor Type | Brush DC24V |
| Relative Humidity | ≤95% |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | EXW,FOB,CIF |
| Supply Ability | 50PCS/Week |
| Place of Origin | China |
| Rotating Direction | Double Direction |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Driving Force | 3KG |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Relative Humidity | ≤95% |
| يقود محرك | dc محرك |
|---|---|
| مزود الطاقة | 220 فولت ± 10٪، 110 فولت ± 10٪ |
| اتجاه الدورية | اتجاه مزدوج |
| تردد | 50/60HZ |
| سرعة النقل العابر | 30 ~ 40 شخصا / دقيقة |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| حماية درجة | الملكية الفكرية 32 |
|---|---|
| موعد التسليم | 7 أيام workiing |
| وقت الافتتاح | 1s |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |