| مواد | 304 من الفولاذ المقاوم للصدأ |
|---|---|
| نوع | full-automatic |
| المواد الحركية | الصلب وسبائك الألومنيوم |
| Packaging Details | WOODEN |
| Payment Terms | T/T |
| مادة الإسكان | 304 الفولاذ المقاوم للصدأ |
|---|---|
| أقصى عرض للممر | 900 مم |
| Packaging Details | wooden |
| Payment Terms | T/T, |
| Supply Ability | 1500pair/month |
| نوع المحرك | DC 12 فولت |
|---|---|
| وقت مفتوح | 0.5 ثانية |
| درجة الحماية | IP32 |
| مواد الإسكان | 304 الفولاذ المقاوم للصدأ |
| أقصى عرض للممر | 900 مم |
| مواد الإسكان | الفولاذ المقاوم للصدأ |
|---|---|
| المواد الحركية | الألومنيوم alooy |
| functuion | التلقائي الكامل |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 2-5 working days |
| المواد من السيارات | الصلب وسبائك الألومنيوم |
|---|---|
| نوع | full-automatic |
| المواد الحركية | الصلب وسبائك الألومنيوم |
| وقت الافتتاح | 1s |
| Packaging Details | WOODEN |
| محرك نوع | العاصمة 24V |
|---|---|
| وقت الافتتاح | 1s |
| حماية درجة | IP32 |
| مواد الإسكان | 304 من الفولاذ المقاوم للصدأ |
| Packaging Details | wooden |
| material of housing | 304 stainless steel |
|---|---|
| material of flap | PVC |
| net weight | 85kg |
| Packaging Details | wooden case |
| Payment Terms | T/T |
| Packaging Details | wooden package |
|---|---|
| Delivery Time | 5 to 8 working days after payment received |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1500+pair+per month |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| مادة الإسكان | 304 من الفولاذ المقاوم للصدأ |
|---|---|
| Packaging Details | wooden package |
| Delivery Time | 5 to 8 working days after payment received |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1500+pair+per month |
| مادة الإسكان | 304 من الفولاذ المقاوم للصدأ |
|---|---|
| عرض ماكس الممر | 900mm |
| Packaging Details | wooden |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1500pair/month |